Info o kempu 2023-03-06T13:35:34+01:00

Certifikáty:

 

Autocamping Rozkoš 

je kemp s celoročním provozem, v letní sezóně nepřetržitá ubytovací služba 24 hod, v zimním období 12 hod. denně. 

Rozloha areálu je 270 000 m2, kapacita 3 500 návštěvníků. 

Areál je vhodný pro rodiny s dětmi, rodinné rekreace, školní výlety, různá klubová setkání, větší hromadné nebo firemní akce a jednodenní návštěvníky za zábavou. 

je členem Asociace kempů ČR : odkaz

 Ubytování

v nabídce je téměř 450 pevných lůžek v chatkách s různým vybavením a cenovou úrovní, nové apartmány Na Stráži pro nejnáročnější rekreanty. Stanová plocha pojme 800 stanů, k dispozici je 90 karavanových stání v boxech se 150 elektrickými přípojkami. V nabídce je i zejména pro děti atraktivní ubytování v rodinných stanech Outwell.   

Zábava

V areálu najdete letní kino, saunu, restauraci Na Pláži s pravidelnou hudební produkcí či dětskými diskotékami. Kolem 15 stánků s občerstvením a různým sortimentem od pečiva po oblečení či upomínkové předměty. Sportovně nadanější mohou využít služeb půjčovny koloběžek, lodiček či vodních šlapadel nebo vyzkoušet skůtry z půjčovny na recepci. V nabídce jsou i plavby po severní části Rozkoše s výkladem, pod vedením zkušených vůdců plavidel. Areál disponuje hřišti pro volejbal, nebo dostatečně velkými travnatými plochami pro plážové hry. Své místo zde najdou příznivci rybaření a individuálních vodních sportů.  

Okolí

Je to zajímavá základna  pro pěší turistiku, cykloturistiku spojenou s výlety po okolních památkách a přírodních rezervacích. 

Autocamping Rozkoš, s.r.o. - netfirmy.czKempy a tábory - netfirmy.cz