Areál v plném provozu

aktualizace 24.7.2020 

Na základě datových podkladů o vývoji epidemie covid-19 a doporučení epidemiologů dochází od soboty 25. července k zavedení povinnosti nosit roušku na všech vnitřních organizovaných hromadných akcích nad 100 osob a od pondělí 27. července se snižuje maximální počet lidí na vnitřních hromadných akcích na 500 osob. Pořadatelé budou moci zpřístupnit nanejvýš 5 sektorů, každý pro maximálně 500 osob.


aktualizace 1.7.2020

Mimořádné opatření – omezení provozoven a provozů služeb s účinností od 1. 7. 2020 do odvolání

odkaz na celý dokument ke stažení ZDE 

 • při ubytování na recepci dodržujte rozestupy minimálně 2m, stejně tak i při využívání služeb dalších poskytovatelů v areálu (stánky, prodejny apod.)
 • pokud máte k dispozici platební kartu – používejte ji k úhradě služeb
 • používejte desinfekci na ruce. Anticovid je k dispozici na vstupu do areálu kempu a na sociálních zařízeních

Naši pracovníci pravidelně provádí desinfekci kontaktních ploch společných sociálních zařízení, ubytovacích jednotek před příchodem nového klienta. Doba úklidu se tak může v některých případech prodloužit !!

***********

Od 1.7.2020 další rozvolnění 🙂

😷 Od 1. července se ruší plošná povinnost nosit roušku ve všech venkovních i vnitřních prostorech. Opatření budou nově platit jen na regionální úrovni a budou se přizpůsobovat lokálním ohniskům nákazy.
🍿 Od tohoto data bude také možné konzumovat občerstvení v prostorách hlediště a sálu.
🍽 Zařízení stravovacích služeb budou moct zůstat otevřená mezi 23. a 6. hodinou.

*****************

👫 Od 22. června se navyšuje kapacita účastníků pro konání hromadných akcí na 1 000 osob. 

Zobrazit víc (ministerstvo zdravotnictví)

Není k dispozici žádný popis fotky.

 

Od pondělí 15.6.2020 další rozvolňování opatření 

přečíst si je můžete zde https://koronavirus.mzcr.cz/v-pondeli-15-cervna-dochazi-k-dalsimu-rozvolneni-hygienickych-opatreni

Opatření MZ ČR pro provoz ubytovacího a rekreačního zařízení (výňatky)
Celé znění si můžete přečíst  ZDE

Použití roušky:

 • všechna místa, kde se nachází alespoň dvě osoby v bližší vzdálenosti než 2 metry, nejedná-li se výlučně o členy domácnosti.

Pravidla chování:

 • Ve všech veřejných prostorách (recepce, konferenční místnosti, snídaňová restaurace, restaurace, bar, venkovní a rekreační prostory, chodby, business centra, prostory pro úschovy zavazadel, fitness centra atd.) jsou dodržována pravidla předepsané vzdálenosti mezi personálem a hosty min. 2 metry.
 • Provozovatel aktivně brání shromažďování hostů ve vzájemné vzdálenosti menší než 2 metry (s výjimkou společné skupiny hostů).
 • dodržujte pravidla osobní hygieny !!! Myjte si správně ruce … pokud nevíte jak, stáhněte si manuál MZ ČR jak na to 🙂 

Restaurace, stánky s občerstvením:

 • Při vstupu do restaurace a na venkovní zahrádku zajištěna možnost dezinfekce rukou pro hosty.
 • Dezinfekce židlí a stolů bude probíhat v případě obsluhy personálem před usazením každé nové skupiny zákazníků.
 • Nošení roušek obsluhujícím personálem je povinné.
 • Nošení roušek hosty je povinné s výjimkou konzumace u stolu. Klient musí mít roušku vždy, když se vzdálí od stolu a ve všech společných prostorách.
 • Provozovatel aktivně brání shromažďování osob ve vzájemné vzdálenosti menší než 2 metry (s výjimkou společné skupiny hostů) včetně čekací zóny restaurace
 • Provozovatel postupuje tak, aby zajistil dodržování všech stanovených preventivních opatření i ze strany hostů (nadměrná konzumace alkoholu může vést k ignoraci prevence a ohrožování ostatních hostů i personálu infekční nemocí).
 • Zahrádka bude umístěná tak, aby sedící hosté ve kterékoliv její části nebyli ve vzdálenosti kratší než 1,5 metru od kolemjdoucích osob, není-li na místě solidní bariéra bránící šíření sekretů a kapének z dýchacích cest.
 • Je zakázán provoz od 23:00 do 6:00. 

Podle vývoje epidemiologické situace a z ní vyplývajících opatření nelze vyloučit jakoukoliv změnu. V takovém případě je nutné provoz přizpůsobit aktuální situaci a v té době platným podmínkám. Doporučujeme sledovat web: koronavirus.mzcr.cz

Aktivní odkazy MZ:

Kde musím mít roušku 

Do restaurace, kavárna a baru bezpečně

Na koupaliště bezpečně

Nebudeme chodit s metrem a měřit vzdálenost mezi námi a vámi, ale pokud je to jen trochu možné respektujte doporučená pravidla chování, umožníte tím bezproblémový provoz areálu, ochráníte sebe i své okolí před možnou infekcí. Za to Vám děkujeme. 

Jsme rádi, že i přes všechna opatření a omezení Vám můžeme nabídnout rekreaci v areálu Autocampingu Rozkoš.

2020-07-24T14:13:28+02:00 26.5.2020|