Kalendář akcí na rok 2020

https://www.atcrozkos.cz/events/

Kalendář převážně víkendových akcí mimo sezónu se pomalu plní, tak pokud máte zájem o některý termín neváhejte a ozvěte se. 

Pokud o nějaké akci přemýšlíte a rádi byste ji zorganizovali, ale chybí vám zkušenosti, rádi se s vámi podělíme o ty naše z akcí, které se u nás každoročně konají a snad tak přispějeme k vašemu rozhodnutí stát se úspěšným organizátorem k čemuž vám Autocamping Rozkoš vytvoří to správné zázemí.

Vzhledem k velikosti areálu, v jeden termín může probíhat i více akcí, které se mohou vhodně doplňovat a vzájemně se nerušit. Některé akce jsou již tradiční a jsme rádi, že se každoročně opakují. 

Nezáleží na tom, zda je vaše akce malá nebo velká, ale na chuti se pustit do něčeho nového, skloubit zájmy a koníčky s ostatními, poznat nové přátele. 

Tak pokud máte nějakého koníčka a rádi by jste se o něj podělili s podobně “postiženými” lidmi, vyměnili zkušenosti, navázali nová přátelství či jen strávili víkend se zázemím v přírodě, neváhejte a ozvěte se. Rádi s vámi probereme vše potřebné a kdo ví – třeba právě z té vaší akce se stane tradice. 

Náměty pro vás:
vítáme nadšence do tuningu, setkání či srazy různých značek aut a motocyklů,  klubová setkání milovníků psů, poskytneme zázemí včetně cateringu pro různé firemní akce, dětské tábory s různým tematickým zaměřením (např. mladí rybáři). Vítány jsou karavan kluby,  …. apod. 

Při svých akcích můžete využít areál jako východisko pro výlety po kladském pomezí, nabízející spoustu příjemných zážitků a tipů na výlety dle vašeho zájmu a zaměření či využít vodní hladinu Rozkoše pro vodní sporty a rekreaci. 

 

2020-07-20T23:07:41+02:00 30.9.2019|