AUTOCAMPING ROZKOŠ
adresa:
telefon:
mail:
Logo

AUTOCAMPING ROZKOŠ- Ubytování Česká Skalice

http://www.atcrozkos.cz/o-autocampingu/cenik-ubytovani/

Rodinné stany OUTWELL

Již v letošním létě můžete prožít tu správnou romantiku pobytu pod stanem se vším pohodlím 21. století a zároveň bez nutnosti do vybavení investovat. Dovolenou, na kterou budete vy a vaše děti ještě léta vzpomínat!

Stan je díky moderním materiálům a unikátním technologiím výborně prodyšný, vzdušný, nešustí a budete se v něm cítit velmi příjemně. I v uzavřeném stavu v něm není za slunečných dnů vedro, naopak za deště vlhkost odchází ze stanu ven a nedělá se tak uvnitř parno. Ani při silné bouřce voda do stanu v žádném případě nevnikne. Stan je chráněn proti větru, hmyzu, špíně a prachu.

Při vstupu do žádného z nich nemusíte sklonit hlavu, vyspíte se v peřinách na pohodlných a bezkonkurenčně silných matracích, k dispozici budete mít nadstandardní komfort a plné vybavení, vč. nábytku a dostatku úložných prostor, kuchyňky s vařičem, grilem, lednicí, rychlovarnou konvicí a kompletním nádobím. Ve stanu si rozsvítíte, uvaříte, vychladíte pivo a nabijete mobil nebo digitální fotoaparát.

Stany OUTWELL Montana 6 jsou bytelné a velmi praktické a v celé Evropě patří k velmi oblíbeným. Hostům jsou k dispozici tři místnosti. Dvě ložnice poskytují komfort na spaní pro až 5 osob. V obsazení 5 lidmi je zřejmé, že rodiče budou spát v „menší“ ložnici. Nicméně i v té si nejde stěžovat na nedostatek prostoru. Ve 4 osobách si rodiče pro sebe mohou zabrat širší ložnici, kde mohou ležet třeba i s rozpaženými pažemi. Ložnice doplňuje třetí obývací místnost.

Prohlédněte si VIDEO-PREZENTACI  OUTWELL

Info

Cena sezónní 5600 Kč/ týden – 7,8, měsíc

(800  Kč/noc)  v 6 a 9.měsíci – min.3 noci)

Kuchyňka ano
WC, sprcha ne – do 50 m
Televizor ne
Plynové topení ne
Strava možno objednat po příjezdu nebo současně s pobytem
Další informace : ceny za parkování os. auta, rekreační popl. jsou uvedeny v ceníku, povlečení a spotřeba el.energie v ceně pobytu

.

Ve stanech najdete následující výbavu:

  • auto-plachta pod stanem, která naprosto izoluje od vlhkosti
  • komfort pro hosty zajišťuje koberec na podlaze stanu
  • pohodlný spánek garantují vysoké nafukovacím matrace z příjemného materiálu a kompletní ložní prádlo
  • ve stanu budete mít všechen potřebný nábytek – jídelní stůl, židle a samozřejmě dostatek úložných prostor na šaty a osobní věci
  • jídlo si připravíte na kuchyňském stole, nadchne vás výbava spotřebiči – váš stan bude mít vařič, rychlovarnou konvici, lednici, gril a kompletní sadu nádobí
  • už žádná baterka nebo čelovka, váš stan má samozřejmě také závěsnou lampu
  • k dispozici je elektrická zásuvka, abyste si mohli nabít svůj mobil nebo digitální fotoaparát
  • pořádek vám pomůže udržet třeba odpadkový koš nebo čistící rohože před stanem
  • již součástí standardního vybavení stanu je moskytiéra
  • vchody jsou uzamykatelné visacími zámky

.

Bližší informace k rodinným luxusním stanům Outwell můžete najít na stránkách https://www.4camping.cz/ Vyzkoušejte tedy jak se kempuje v Západní Evropě za české ceny.

Naše stany ** v červnu 2017 jsou všechny stany Outwell nové, zelinkavé barvy. Vnitřní uspořádání je stejné.

Do kempu Camp.cz RekoPlavba Kladské Pomezí  

Copyright © Autocamping Rozkoš