AUTOCAMPING ROZKOŠ
adresa:
telefon:
mail:
Logo

AUTOCAMPING ROZKOŠ- Ubytování Česká Skalice

http://www.atcrozkos.cz/o-autocampingu/cenik-ubytovani/

Kalendář akcí

Zde jsou uvedeny termíny větších nebo i menších, ale o to zajímavějších akcí, které jsou chronologicky řazeny. Většina z nich bude probíhat přímo v našem areálu. Vzhledem k rozlehlosti stanové a plážové plochy a značnému počtu lůžek, může probíhat i několik akcí současně, pokud se navzájem nevylučují. Vždy klademe důraz na to, aby jednotlivé akce měli zaručený svůj prostor a klid. Naopak vzájemná účast návštěvníků, může jednotlivé akce obohatit.

Grafický „Kalendář“ zobrazuje pouze akce v areálu Autocampingu Rozkoš.
Kulturní program „Města“ naleznete na stránkách města Česká Skalice, popř. využijte přímý odkazKultura v České Skalici .

Únor
2018

Pon Úte Stř Čtv Pát Sob Ned
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 

U jednotlivých akcí zveřejňujeme stručný popis akce a to včetně odkazu na www stránky organizátorů, galerie apod., popř. jiné udaje, které Vám mohou pomoci při rozhodování, kde a s kým strávit volný víkend. Pokud potřebujete více informací, zavolejte.

S většinou akcí je možné bezproblémové ubytování v různých typech ubytovacích jednotek, na stanové ploše nebo v boxech pro karavany.

Volné kapacity vám sdělí naše recepce (tel.491-451-112)

U akcí, které přímo v areálu neprobíhají, ale jsou pořádány v rámci obce Česká Skalice, si vám dovolujeme nabídnout ubytování a zpestření vašeho pobytu účastí na těchto akcích.

Pokud jste členem sdružení, klubu nebo jen party kamarádů a chcete se sejít či uspořádat sraz, rádi vám nabídneme své služby. Ceny hromadných akcí jsou vždy individuální a kalkulace je prováděna na základě rozsahu požadovaných služeb.

Nebojte se nás oslovit, možná i z té Vaší akce se stane tradice, jako z řady dalších.

Do kempu Camp.cz RekoPlavba Kladské Pomezí  

Copyright © Autocamping Rozkoš