AUTOCAMPING ROZKOŠ
adresa:
telefon:
mail:
Logo

AUTOCAMPING ROZKOŠ- Ubytování Česká Skalice

http://www.atcrozkos.cz/o-autocampingu/cenik-ubytovani/

Parník ROZKOŠ na Rozkoši

Parník ROZKOŠ na Rozkoši

Provoz lodní dopravy – vyhlídková plavba po severní části Rozkoše

Kotviště – půjčovna lodí a šlapadel „U Vodníka“.
V provozu od června do září (pouze na základě objednávky předem) v červenci a srpnu každý den.

Pokud se Vám nechce veslovat na pramicích nebo šlapat na vodním kole a neumíte ani surfovat, můžeme Vám nabídnout sezónní i mimosezónní plavby na bezpečném plavidle s pohodlnou rovnou palubou a polstrovaným sezením.
Cesta lodí po severní části údolní nádrže Vám poskytne nezapomenutelný výhled na celý areál autokempu z vodní hladiny, obeplujete poloostrov, napříč úpským přivaděčem ústícím do Rozkoše, přes záliv u České Skalice se přiblížíte do bezpečné vzdálenosti k přelivu dělící hráze u Spyty, podél níž poplujete směrem ke Klenům a zpět do loděnice „U Vodníka“.
Na dělící hráz je přístup zakázán, neboť jsou zde hnízdiště vodního ptactva. Po celé plavební cestě loď nepřistává, možná je pouze okružní plavba. Po dobu plavby jste povinni uposlechnout pokyny „Vůdce malého plavidla“, který zodpovídá za Váš bezpečný návrat.
Plavby jsou nepravidelné, podle zájmu a počasí. Kapacita je 9 přepravovaných osob + 1 člen posádky. Děti jsou povinně vybaveni plovacími vestami s možností zapůjčení i pro dospělé. Pro skupinové vyjížďky s individuálním programem je možné zajistit lehké občerstvení na lodi ve formě chlazených nápojů, koupání ve vybrané lokalitě apod.

Doba plavby cca 40min.

Pro odvážné je zde možnost zapůjčení malého plavidla se závěsným motorem, které může obsluhovat každý dospělý člověk po krátkém zaškolení a to i bez průkazu VMP.
3 osoby – 1 hod.zapůjčení 300,-Kč, každá další hodina 150,-Kč.

(tedy zapůjčení např. na 2 hod. vyjde na 450,-Kč včetně spotřebovaného paliva)

Objednávky : telefon loděnice 606 660 044,

odkaz na objednávky http://vzs-nachod.cz/lodenice/

ATC

Do kempu Camp.cz RekoPlavba Kladské Pomezí  

Copyright © Autocamping Rozkoš